درباره ما

درباره کبابی اصلانی

 

_

مجموعه اصلانی این افتخار را دارد که نزدیک به 40 سال با عنوان کبابی اصلانی در خدمت همشریان عزیز ومهمانان گرامی بوده است.

کبابی اصلانی با التزام به مشتری مداری، احترام به حقوق مشتریان را سر لوحه خود و کارمندان قرار داده و همواره در این راستا گام برداشته است. ما در تولید کباب همواره بر اساس این شعار عمل می نمائیم: کبابی را تولید می کنیم که به خانواده خود می دهیم.

آماده سازی کباب و تحویل آن به مشتری در کبابی اصلانی فرآیندی چند مرحله ای است که نهایتا با تلاش کلیه همکاران آماده شده و بدست شما مشتری عزیز می رسد. یادآور می شویم که یک سیخ کباب قبل از طبخ مراحل آماده سازی، ماندگاری، برودت و نهایتا طبخ را طی می کند. همچنین کباب های تولید از گوشت گرم و تازه با رعایت اصول استاندارد تهیه می شوند. بدیهی است رعایت این مراحل و تقسیم کار اندکی در قیمت تمام شده تغییری ایجاد می کند. ولی نهایتا محصول با کیفیت با طعم و مزه لذیذ به مشتری ارائه می شود. ما و مشتریان مان اعتقاد داریم هیچ گرانی و هیچ ارزانی بی دلیل نیست!

کبابی اصلانی هدف والای ایجاد تغییر در ذائقه مردم به غذایی سالم (از فست فود به کباب) را دنبال می کند. همواره فراگرفته ایم که فست فود در محلی تمیز و آرام تهیه می شود ما در کبابی اصلانی نیز کباب را در محیطی تمیز و شیک با رعایت بالاترین استاندار آماده می کنیم تا در مشتریان مان اطمینان خاطر ایجاد نماییم.

در کبابی اصلانی کیفیت مسیر حرکت ماست. ما اعتقاد داریم بهترین نوع تبلیغ، تبلیغ دهان به دهان می باشد و این زمانی حاصل خواهد شد که مشتریان کباب اصلانی از کیفیت غذای ارائه شده راضی بود و اقدام به تعریف و تبلیغ به دوستان و آشنایان خود نمایند. چیزی که خوشبختانه در کبابی اصلانی همواره شاهد آن بوده ایم.

_

کبابی اصلانی اصل

_

کریم اصلانی موسس و بنیان گذار

همان غذایی را برای مشتری آماده کنید که برای خانواده خود نیز همان غذا را فراهم می کنید.

تقی اصلانی مدیریت

کبابی اصلانی همواره در پی ایجاد راه جدید و تغییر در ذائقه عمومی مردم است از تکرار راه های پیموده شده به شدت اجتناب می ورزد.

امید اصلانی روحشان شاد

رسیدن به محیط تمیز و تولید محصولی بی نظیر از لحاظ کیفیت دغدغه همیشگی کبابی اصلانی است.