قوانین استفاده سامانه سفارش غذای کبابی اصلانی

1. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

2. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت‌نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

3. هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است. در صورت عدم درج اطلاعات صحیح و پرداخت وجه به دلیل اینکه غذا نخست آماده شده و سپس ارسال می شود و به دلیل اینکه اطلاعات ارسال توسط مشتری صحیح وارد نشده و به دست او نرسیده است، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

4. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام‌خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.

5. حداقل زمان ارسال غذا 45 دقیقه می باشد.

6. تنها روش پرداخت، پرداخت اینترنتی می باشد و در صورت ثبت سفارش به روش های دیگر یا پرداخت ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

7. بدلیل احتمال طبخ و آماده سازی سفارش، امکان لغو سفارش پس از پرداخت موفق وجود نخواهد داشت. بدین جهت لطفا در هنگام ثبت سفارش دقت فرمایید.

8. عودت وجه به هر دلیل، طی 72 ساعت از زمان اعلام فقط در صورت تایید مدیر رستوران قابل انجام خواهد بود.

9. هزینه ارسال سفارش به عهده مشتری است که در هنگام ورود به سامانه و تعیین مسیر به صورتحساب نهایی اضافه می شود. در صورتیکه به هر دلیل هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال محاسبه نشده باشد، این حق برای رستوران محفوظ است که اقدام به تعیین هزینه براساس مسیر نماید. (بدیهی است که صورتحساب های شامل تخفیف هزینه ارسال از این قائده مستثنی خواهند بود.)

10. کاربر با عضویت در سایت با قوانین سامانه و سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی موفقت می نماید.

11. در حال حاضر خدمات سفارش آنلاین غذا تنها برای شهر تبریز می باشد. کماکان سفارش غذا برای شهرهای مجاور تنها از طریق تلفنی پذیرفته می شود.

12. نوع بسته بندی (برای منزل و برای دفتر ) در هنگام سفارش از مشتری پرسیده می شود و مقدار پیش فرض «برای منزل» می باشد. در صورت انتخاب «برای منزل» غذا ها بصورت یکجا (برنج یکجا و سوپ و کباب ها یکجا) بسته بندی و ارسال می شوند و در صورت انتخاب «برای دفتر» غذا ها بصورت تک تک (تک نفره) بسته بندی و ارسال می شوند. در صورت عدم دقت و انتخاب اشتباه مسئولیت نوع بسته بندی هنگام ارسال سفارش به عهده سفارش دهنده خواهد بود.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی

کبابی اصلانی با احترام به حریم شخصی کاربران، برای سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

شما با ثبت نام در سامانه سفارش کبابی اصلانی مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و … را در اختیار کبابی اصلانی قرار می دهید. در ادامه برای انجام تراکنش و ثبت سفارش نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود خواهید داشت. شما پس از ثبت نام در سایت، به عنوان کاربر سایت شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و... نیز در اختیار کبابی اصلانی خواهد بود.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده میشود که سامانه سفارش کبابی اصلانی همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سامانه و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و کبابی اصلانی حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.

برای اطلاع رسانی رویدادها و خدمات برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال می شود. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند می توانند با استفاده از لینک مربوط به لغو اشتراک خبرنامه در انتهای ایمیل دریافتی، اقدام نمایند.

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش پروفایل تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سامانه سفارش وارد کرده اید.

کبابی اصلانی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کبابی اصلانی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به کبابی اصلانی اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه کبابی اصلانی را از خود سلب میکند. کبابی اصلانی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای کبابی اصلانی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

کبابی اصلانی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی سفارشی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

مشتریان گرامی می توانند در صورت وجود هرگونه سئوال یا انتقاد یا پیشنهاد با ما به این طریق ارتباط داشته باشند.


تلفن تماس: 3337667 (۰4۱)

ایمیل: info[at]kababaslani.com

آدرس : تبریز، چایکنار، روبروی پل سنگی